Witryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem

O firmie

Firma Mago Partner powstała w 1998 roku po przekształceniu oddziału MAGO S.A. - największego w Polsce producenta mebli sklepowych. Od początku działalności firmy konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju opartą na naszej głównej misji - zdobyć satysfakcję i zadowolenie klienta. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom odbiorców, równie konsekwentnie rozszerzamy naszą ofertę w zakresie wyposażenia sklepów i magazynów. Dzięki temu posiadamy narzędzia pozwalające kompleksowo wyposażyć każdy obiekt handlowy - spożywczy, przemysłowy, odzieżowy, perfumeryjno-drogeryjny, AGD, RTV, obuwniczy, muzyczny, prasowy, jubilerski, ogrodniczy... Wyposażenie sklepów, zarówno małych, średnich jak i supermarketów realizujemy w oparciu o systemy regałów sklepowych MAGO S.A. O jakości proponowanych systemów świadczą klienci, którzy obdarzyli je swoim zaufaniem i z powodzeniem sprawdzają się w ich placówkach handlowych: ARAL, BIMS PLUS, BP, CHATA POLSKA, DE MOLEN, HOBBY, JUCCA, LEWIATAN, MAKRO CASH AND CARRY, MEDIA MARKT, ONNINEN, PIOTR I PAWEŁ, PSS SPOŁEM, SHELL, TUBES.

Ponadto współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami oraz przedstawicielami, którzy gwarantują wysoką jakość i niezawodność swoich wyrobów. Nasze realizacje opierają się na ścisłej współpracy z klientami, którym po rozpoznaniu potrzeb proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Od projektu i wizualizacji po montaż i serwis - zapewniamy kompleksowe doradztwo i usługi w zakresie wyposażenia sklepów i magazynów. Do Państwa dyspozycji pozostaje młody i kreatywny zespół Mago Partner, dzięki któremu niemożliwe staje się możliwe. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Z życia firmy

Panorama

 

Wyposażenie sklepów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Starannie zaprojektowany katalog produktów pozwoli Państwu zapoznać się z asortymentem. Sprawdź

Projekty

Do każdego projektowanego przez nas sklepu przygotowujemy projekt w programie AutoCAD wraz z wizualizacjami 3D. Sprawdź

Napisz do nas

Zapraszamy do wizyty w siedzibie firmy Mago Partner, nasi kompetentni pracownicy są do Państwa dyspozycji. Napisz